Automatické sítové filtry

Automatické samočisticí sítové filtry jsou ekonomickým a velmi efektivním řešením pro filtraci nerozpustných látek z vody. Mají nízkou spotřebu elektrické energie a vody, jsou nenáročné na prostor a s jejich montáží, provozem a údržbou budete mít minimum práce.

Výhody automatických sítových filtrů

Samočisticí filtry AquaGlobal zvládnou bez jakékoliv obsluhy přefiltrovat velké množství vody znečištěné mechanickými látkami (do TSS 400) a tím šetří nejen následná filtrační zařízení (pískové filtry, změkčovací zařízení, reverzní osmózy, rukávové filtry, ...), ale i veškerá ostatní zařízení a stroje, pro které je filtrovaná voda určena (zavlažovací systémy, zasněžovací systémy, tepelné výměníky, chladicí okruhy, kotle, obráběcí stroje, ...).

Použití samočisticích filtrů

Automatické sítové samočisticí filtry oceníte všude tam, kde je velká spotřeba vody a tuto vodu je možné opakovaně používat (chlazení, zkrápění uhlí, snižování prašnosti, filtrace vody při zchlazování ocelářských výrobků, mytí a čištění vozidel, recyklace průmyslových odpadních vod, filtrace vody používané při oplachu lahví, zeleniny, ovoce, ...).

Filtry vám vzhledem ke svému technickému řešení umožní kontinuální filtraci vody. Součástí dodávky všech typů automatických filtrů je automatická řídicí jednotka. Proplach filtrů probíhá buď na základě tlakového rozdílu, nebo na základě předem nastaveného času.

Katalog
produktů

stáhnout
Nahoru